12 سپتامبر 2019 در بينش از DR. کيم

اگر تمام وقت حساب کرده ايد که من درباره خدا بودن شماره 1 و همسرتان بودن شماره 2 شما صحبت کرده ايد ، مي توانيد ساعت هاي زيادي را سپري کنيد! اين بخشي از زبان من و فرهنگ ازدواج عالي است. اين اساسي براي هر چيزي است که ما در مورد آن صحبت مي کنيم. بنابراين ، هنگامي که ايميلي را از کسي دريافت مي کنيم که مي پرسد منظور ما از "خدا اول ، همسر دوم" چيست ، به من مي گويد که همه ما به يک زبان صحبت نمي کنيم و مهم است که من همه اصطلاحاتي را که استفاده مي کنيم به روشني تعريف کنم.

چگونه خدا را اول قرار مي دهيم؟ "چگونه" آسان است اما پيروي از آن دشوار است. اين کاري است که من انجام مي دهم من هر روز صبح با خدا مي گذرانم. من هر روز در يک برنامه YouVersion از کتاب مقدس زماني استفاده مي کنم و برنامه کوتاه تر ديگري را مي خوانم. من دعا مي کنم ، روز خود را به خدا تقديم کنم و همانطور که روز مي روم ، راهنمايي و خرد او را بخواهم. سپس در مجله بولت خود مي نويسم که امسال عادت جديدي براي من است. بعضي روزها احساس مي کنم واقعاً با خدا ارتباط دارم و روزهاي ديگر احساس مي کنم حرکات را پشت سر مي گذارم.

آنچه من طي سالها يافتم اينست که سازگاري اهميتي دارد. اين عادت است که پرداخت کرده است. مشکل من در طول بقيه روز سازگار است. مي توانم حواس پرتي ها ، وسوسه ها و موارد ديگر را به من بسپارم. بعضي از اينها را مي توانم کنترل کنم و بعضي ديگر نمي توانم. هرچه با آن روبرو باشم ، پاسخ بايد هميشه خدا باشد. چه چيزي براي من مناسب است؟ خدا چه چيزي را به من ياد مي دهد؟ چگونه اول او را حفظ کنم؟ نکته آخر اين است که وقتي او را اول نگه مي دارم ، زندگي من بهتر است - خيلي بهتر. وقتي که اينطور نيست. براي من اين آگاهي مستمر از حضور خدا در زندگي من در طول روز و پياده روي روز با او به عنوان شماره 1 من است.

قرار دادن نانسي دوم وقتي خدا را اول قرار دهم خيلي آسان است. هيچ کس و چيزي وجود ندارد که خداوند من را به عنوان اولويت بعدي من جز او قرار دهد. نانسي بچه ها ، نوه هاي بزرگ ، کار ، بازي و هر چيز ديگري را در زندگي من ترامپ مي کند. اين بدان معنا نيست که اينها براي من مهم نيستند. آنها هستند ، اما آنها به دنبال خدا و پس از نانسي مي آيند. وقتي خدا اول است ، مي توانم هر روز در کنار او در آغوش بگيرم و لذت ببرم. فرقي نمي کند او روحيه خوبي داشته باشد يا روحيه بدي داشته باشد. خدا مرا به عنوان شريک زندگي خود نياز خواهد کرد. آيا اين بدان معني است که من هر دقيقه از هر روز را با او مي گذرانم؟ نه. اين بدان معني است که من مي خواهم او بداند که من هميشه براي او هستم و هيچ چيز غير از خدا براي من مهمتر نيست.

شما با "خدا اول ، همسر دوم" چگونه کار مي کنيد؟ حدس من هميشه خوب نيست. حواس پرتي هاي زيادي در اين زندگي وجود دارد ، چه خوب و چه بد. ما مي توانيم آنها را نسبت به خدا و همسر خود در اولويت قرار دهيم. بنابراين در اينجا چالش شما براي اين هفته است. روز خود را با او شروع کنيد. كلام او را بخوانيد ، دعا كنيد ، مجله. سپس در طول روز با او در ارتباط باشيد. اين اولين بار او را نگه مي دارد. سپس آگاهانه همسر خود را هر روز دوم کنيد. به آنها بگوييد که آنها را دوست داريد. خدمت آنها. با آنها حضور داشته باشيد. براي آنها دعا کنيد. زندگي شما بهتر خواهد شد و ازدواج شما هم همينطور خواهد بود!

من دوست دارم که شما را به عنوان يک ازدواج متغير با ازدواج عالي در نظر بگيريد. اطلاعات قدرت و پشت پرده زيادي وجود دارد. اين آسان است ، و به ما کمک مي کند تا ديگران را به عقد ازدواج خدا براي آنها کمک کنيم! اينجا را کليک کنيد تا امروز به ما بپيونديد

منبع : sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش خیاطی سعید مو خود را در کلینیک بکارت بهتر است بلاگی برای فایل فولدر کلبه کیاوش درمان با ليزر کتابخانه عمومی مجمر زواره ای گنگ خواب دیده آثار مکتوب و منتشر شده بهروز شهرکی هر چی کی بخوای قیمت شیشه سکوریت,قیمت درب اتوماتیک شیشه ای