اگر بينش هاي هفته گذشته را از دست داديد ، يک دقيقه طول بکشيد تا آن را بخوانيد و دوباره برگرديد تا اين مورد را بخوانيد.

هفته گذشته ما داوود جواني را در اردوگاه اسرائيلي ترک کرديم زيرا غول غول پيکر و ارتش فلسطيني او آماده بودند تا مردم خدا را نابود کنند. من از شما خواستم هفته گذشته مدتي را با خدا تعريف کنيد که جالوت شما را تعريف کرد. اول ، ببينيم که ديويد با خودش چه کرد.

تعبير من چيزي شبيه به اين است ديويد به افراد حاضر در اردوگاه گفت: "چه چيز بزرگي است؟ من با اين غول مي جنگم. سائول نگاهي به داوود داد و گفت: "شما نمي توانيد با او بجنگيد. شما فقط يک بچه هستيد. "سپس ديويد رزومه خود را به ساول داد:" من گوسفندان پدرم را گرايش داده ام. من براي محافظت از آن گوسفند ، شيرها و خرسها را کشته ام و کشته ام. "سابقه بدي نيست. بنابراين شائول موافقت مي کند و در تلاش براي کمک به ديويد ، او را با زره خود وزن مي کند که البته اين مناسب نيست. در عوض ، ديويد پنج سنگ صاف و عکس تيرکمان بچه گانه خود را جمع مي کند.

اکنون بياييد صحنه را تنظيم کنيم. حلقه بوکس را تصوير کنيد. گليات در گوشه و ديويد در او قرار دارد. در انتظار زنگ زدن زنگ ، آنها با کمي گفتگوي مشروب درگير مي شوند. گليات مي گويد: "به من بياييد و من گوشت شما را به پرندگان هوا و جانوران مزارع مي دهم." سپس داود با بازگشت ، گفت: "شما با نيزه و جهنده به سمت من مي آييد ، اما من به شما مي آيم به نام پروردگار ميزبان ، خداي ارتش اسرائيل که شما از آن سرپيچي کرديد. اين روز خداوند تو را به دست من خواهد داد و من تو را ضرب و شتم مي کنم و سرت را قطع خواهم کرد. و من اين روز اجساد مردگان فلسطين را به پرندگان هوا و جانوران وحشي زمين خواهم داد تا همه زمين بدانند که در اسرائيل خدايي وجود دارد و همه اين مجمع مي دانند که خداوند با شمشير يا نيزه نجات نمي دهد. زيرا نبرد خداوند است ، و او شما را به دست ما خواهد داد. "

ديويد ابتدا برنده مذاکره برنده مي شود ، سپس سنگي صاف را از کيسه خود مي گيرد ، آن را به تيرک تيرکمان بچه گانه مي بارد و آن را در گليات که در پيشاني ضربه مي زند ، مي زند و مي ميرد. پيروزي خدا!

بنابراين ، Goliath شما چيست؟ چه چيزي شما را از زندگي کردن زندگي خدا براي شما باز مي دارد؟ اين مي تواند اعتياد ، ترس ، اضطراب ، و يا عزت نفس پايين باشد. پاسخ هاي ما به سوال ممکن است متفاوت باشد ، اما راه حل هميشه يکسان است. اين خداست او کسي است که در گذشته وجود داشته است. او آنجا بود که در گذشته خود با "شيرها و خرس ها" مي جنگيد. او آن موقع شما را رها نکرد و اکنون شما را رها نخواهد کرد. او همانطور که گليات را شکست مي دهيد در آنجا خواهد بود. درست مثل ديويد ، شما مورد علاقه او هستيد و پيروزي درست مقابل شما قرار دارد. سنگ صاف خود را بيرون بياوريد. آن را در عکس تيرکمان بچه گانه خود ايمن کنيد. آن را در گليات خود بغل کنيد و سپس بر روي بدن او قدم بگذاريد تا به زندگي آزادي که خداوند به ويژه براي شما طراحي کرده است.

من دوست دارم که شما را به عنوان يک ازدواج متغير با ازدواج عالي در نظر بگيريد. اطلاعات قدرت و پشت پرده زيادي وجود دارد. اين آسان است ، و به ما کمک مي کند تا ديگران را به عقد ازدواج خدا براي آنها کمک کنيم! اينجا را کليک کنيد تا امروز به ما بپيونديد

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Peter Michelle دفترمجازی سرباز Virtual sarbaz Office ازمون انلاین بافت موی زنانه وبلاگ گروه درسی رشته تربیت کودک کردستان قرارگاه فضای مجازی نصر pansiyonmotaleati12 روغن خراطین جهت بزرگ کردن سینه ابوالفضل حیدریان| دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ...