29 آگوست 2019 در بينش از DR. کيم

داستان هاي بسيار عالي در عهد عتيق وجود دارد. ديويد احتمالاً مورد علاقه من عهد عتيق است. او خدا را بسيار دوست داشت و مرتباً گناه کرد. خدا هم ديويد را خيلي دوست داشت. من قبلاً تعجب مي کردم که کجا در ليست کساني قرار مي گيرم که خدا بيشتر از همه دوست دارد. پذيرفتن و پذيرفتن اين واقعيت که من در صدر ليست او هستم خيلي وقت طول کشيد. من مورد علاقه او هستم - و شما نيز هستم! اين هميشه ذهنم را جلب مي کند سخت است.

چند سال پيش نوه من ، تامي ، از من پرسيد که کدام يک از پنج نوه من مورد علاقه من است. بدون هيچ ترديدي ، گفتم: "تو هستي!" بار ديگر جوانترين نوه من ، گريسي ، همان سؤال را از من پرسيد و من همان جواب را دادم: "تو هستي!" من به هر يک از آنها همان چيزها را مي گفتم ، نه اينکه فقط احساس خوبي داشته باشيم بلکه به خاطر اين واقعيت است. هرکدام مورد علاقه من است. من نمي توانم بين آنها تمايز قايل باشم. من هرگز نمي دانستم که مي توانم هر 5 نفر را به طور مساوي دوست داشته باشم تا زماني که هر کدام به دنيا آمدند و فهميدم که به هر يک از آنها عشق کافي دارم. فکر مي کنم اين به من کمک کرد تا درک کنم که همه ما "محبوب" خدا هستيم و همه عاشق يکسان هستند.

بياييد به ديويد برگرديم. در کتاب اول ساموئل ، فصل هفدهم ، داستان داود و گليات رواج مي يابد. پدر داوود ، جسي ، او را براي تحويل مقررات به برادران خود که در حال جنگ با فلسطيني ها بودند ، مي فرستد. وقتي داوود به اردوگاه رسيد و به برادران خود خوش آمد گفت ، اين مرد بزرگ از اردوگاه فيليستين بيرون آمد و چالش روزانه خود را براي مردم خدا صادر کرد. "مردي را پيدا کنيد تا مرا بکشد و ما بندگان شما خواهيم بود. اما اگر من او را بکشم ، شما خدمتگزاران خواهيد بود. "يک چالش جسورانه و تا کنون ، هيچ گيرنده اي نيست. هيچ کس حاضر به ايستادن در برابر گليات نبود. هيچ کس حاضر نبود با اين غول مبارزه کند ، حتي اگر مي دانستند که او بين اسرائيل و مقصود خدا ايستاده است.

چه چيزي بين شما و هدف خدا براي شما مخفي است؟ گليات چيست؟ چه به نظر مي رسد بسيار بزرگ است که به جاي جنگيدن مي توانيد بنشينيد و منتظر باشيد حتي بدانيد که خدا چيزهاي بيشتري براي شما دارد. شايد در آن طرف ديگر Goliath شما ازدواج باشد که هميشه در خواب آرزو کرده ايد يا زندگي عاري از چمداني که مدت طولاني در آن حمل کرده ايد. در اين هفته شما را به چالش مي کشم که مدتي را با خدا و به کمک او در تعريف جالوت خود قرار دهيد هفته بعد ، خواهيم ديد که چگونه داوود جالوت خود را شکست و چگونه مي توانيد بر شما شکست دهيم.

من دوست دارم که شما را به عنوان يک ازدواج متغير با ازدواج عالي در نظر بگيريد. اطلاعات قدرت و پشت پرده زيادي وجود دارد. اين آسان است ، و به ما کمک مي کند تا ديگران را به عقد ازدواج خدا براي آنها کمک کنيم! اينجا را کليک کنيد تا امروز به ما بپيونديد

کمک به ازدواج ، مشاوره در امر ازدواج ، مشاوره با خدا ، بينش خدا ، داوود و گليات ، داستان هاي كتاب مقدس ، برنامه هاي كتاب مقدس ، ازدواج هاي كريستيايي ، شهادت شهودي ، شهادت هاي كتاب مقدس ، بيماري هاي كتاب مقدس در ازدواج KIM ، DR KIM KIMBERLING ، ازدواج عالي ، ازدواج بلوط جذاب ، مشاوره براي ازدواج ، مشاوره راهنمايي ، ازدواج بيش از حد ، رشد ازدواج

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باستان شناس آینده زیر درخت شاه توت Tim pdfketab طراحی لوگو | نمونه کارهای گرافیک و لوگو | آرم و نشانه دوستانه رشد ارتودنسی | لمینت | ایمپلنت کلینیک سپید 16361 Frameworks کافه متن